KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ NEHTŮ I RUKOU

Každý ví, že první kontakt navazujeme podáním ruky, proto jsou ruce a nehty jednou z nejdůležitějších součástí naší image. Ne každý však může vědět, jak správně o ně pečovat, a proto raději svěřte tuto péči odborníkům.

P-shine

Obnovení lámavých, roztřepených a nerostoucích nehtů. Zvyšuje jejich lesk a chrání je před nepříznivými vlivy. Nehty se mohou lakovat i odlakovávat aniž by se P-shine porušil. Bohužel ale jako vše nevydrží navěky a tak i P-shine se musí během 2 - 3 týdnů obnovovat. Je to přírodní metoda, při které se Vám hlavní složka včelí vosk zaleští do přírodního nehtu a Vaše nehty pak budou nádherně lesklé, prokrvenější a hlavně zdravější!!

Parafínový zábal

Prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby, změkčuje ztvrdlou kůži. Parafínové zábaly jsou výborné na vysušené a poškozené ruce. Dodává Vašim rukám výživu a předchází praskání a vysoušení kůže. Je to velice příjemný proces, který Vám nezabere moc času a Vaše ruce se tím omladí a zkrášlí!!

CENÍK MANIKÚRA
 
Manikúra "klasik" 180 Kč
Pánská manikúra 210 Kč
Manikúra pro náctileté 130 Kč
Peeling solí z Mrtvého moře 60 Kč
P-shine (přírodní japonská manikúra) 290 Kč
Parafínový zábal 90 Kč
P-shine + manikúra 350 Kč
Parafín + manikúra 230 Kč
Manikúra "Complete": olejová lázeň, odstranění kůžičky, formování nehtíků a nehtového lůžka, peeling, ochranný lak s vitamíny, hydratační krém a MASÁŽ. 280 Kč
Manikúra "Exclusive": olejová lázeň, odstranění kůžičky, formování nehtíků a nehtového lůžka, PARAFÍN, peeling, MASÁŽ, ochranný lak s vitamíny, barevný lak a hydratační krém. 350 Kč
   


Salon Lion           © 2009           Aktualizace 8. 12. 2009